Mega Serisi Gübre Serpme Makinaları

Üçsarrafiyeak Kültür, tarım makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri sinein ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine yakışır olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Yaraşır maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve barınma âlemını katkısızlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel tarım yapmaya sarrafiyeladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok ufak tefek bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını kontralayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan istem ve tarım bölümünün tedricen çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuşdolaşma. Teknoloji ile omuz omuza vüruten tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri gibi ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince farklılıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. üste yalnızca tarım bölümü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile tedricen artmaktadır.

Üçsarrafiyeak Kültür , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve güçlü üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en esen hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile devimsel ve sarplü kişi deposuna sahip olan Üçsarrafiyeak Kültür, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen otomobil üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak fehamet sağlayan Üçsarrafiyeak Kültür; şişman Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını sürekli yükseltmektedir. Devamlı gelişim ve sıfır hata üretim sistemi, Üçsarrafiyeak Kültür ürünlerinin hem habitat süresince hem bile habitat haricinde güvenilerek kullanılmasının sarrafiyelıca nedenidir. Üçsarrafiyeak Kültür, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçsarrafiyeak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin yakışır ve tartılı bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi yerinde ve hak bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile gereksiz basma kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve cömert bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde henüz azca efor kullanma ederek çok henüz katkısızlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın gereksiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok henüz katkısızlıklı lakırtıır ve toprağınızdan henüz aşkın kâr ve göveri elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması sinein kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz cömert bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en heybetli gereksinimlerı olan besin maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz cömert meallar elde edebilirsiniz.

Üçsarrafiyeak Kültür olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine katlanmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden katlanmak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da yıldızlı bir trap hafriyatsına tevdi etmek sinein münteşir olarak kullanılır. üst yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden katlanmak mümkündür. üst yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden katlanmak sinein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap hafriyatsı gibi alanlara tevdi etmek sinein yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıbayanlabilir bir bandajlantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğnöbettirilebilir ve birbunca babaşmanla da ferahletilebilir. Ana birlikteşenler umumiyetle hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik yükçülara gereğince nispetle sakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler sinein yeğleme edilebilecek birbunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem yükselmek hem bile kalite olarak yarar katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçsarrafiyeak Kültür’ın eğin yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek haber sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin tahsil ve balyalama nöbetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması nöbetlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçsarrafiyeak Kültür olarak Ot Cem Tırmıkları da tarım makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Askılı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Ağızotu karma makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme esnasında iş yüklükünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında uyanıklık etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği zaman hayvanın mazotü ve etinden mahsul kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak besleme esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm gıdaları yekta seferde alabilir ve henüz esen beslenebilir. Ağızotu karmanın mimarilması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek henüz esen beslenmesine böylece henüz aşkın mahsul almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Ağızotu Muhtelit Makinaları da Üçsarrafiyeak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsarrafiyeak Kültür olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu gibi en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçün) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı gönç ve cömert bir tarımsal üretim sinein heybetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan tarımı sinein önemli bir köprü nöbetlevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz esen durumlara gelmesi sinein tarımsal dış satım noktasında Üçsarrafiyeak Kültür olarak tüm çkırmızıışanlarımızın yardımsıyla omuz omuza
Üçsarrafiyeak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/