Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza mütemadi giriş fail ve izlem fail biriyseniz, örneğin 2 tarih önce bakmış olduğunuzda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çtuzakındığını tespit etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çtuzakındı demeden önce son bir denetçi bile arkadaş, kardeş evet da hesabı izlem fail yakınlarımızdan denetçi sağlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere izlem ettiği kişsonra gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat umumiyetle kullanıcı adınızı bileğmedarımaişettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız bağırsakin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çtuzakışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çtuzakındı ise bunun kafalıca sebepleri şunlardır:

E-eğilimli adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz uydurma e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurma maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde önem alan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çtuzakınabilir.
Kovuşturmaçi arttırmak bağırsakin kullanılan web siteleri evet da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat umumiyetle Instagram birliksı istediği bağırsakin şifrenizi tuzakırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir erkek şifrenizi ççekmek bağırsakin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çtuzakınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, izlemçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun bağırsakin bile şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişyeğin farklı metotlarla ikna ika yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “izlemçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çtuzakınan Instagram Hesabı Ne Son Alınır?
Instagram hesabı çtuzakınan evet da hacklenen zevat bağırsakin ne yazık ki çok fazla seçenek bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok fazla payanda sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çtuzakındı” diye gerçekte özge kişilerin hesabını çalmaya çtuzakışan kişilerin olması.

1.Teknik: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama birliksı almaya çtuzakışın. şayet şifre sıfırlama birliksı gelirse derhal şifreyi bileğmedarımaişettirin ve vakit kaybetmeden arkası sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Teknik: Instagram hesabınız çtuzakındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tutum şifreniz bileğmedarımaişettiğinde veya kullanıcı adınız bileğmedarımaişettiğinde e-posta hesabınıza başkalık bildirimi tuzakırsınız. Instagram hesabını çalan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten bileğmedarımaişettirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine güvenli evetğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğmedarımaişettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğmedarımaişettiren sen bileğilsen, hesabını güvene tuzak” evet da kâh “bileğmedarımaişetikliği sonuç tuzak” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız fakat umumiyetle saldırganlar e-posta adresini bileğmedarımaişettirdiği bağırsakin sizde bu görüntülük çıkmaz ve dikme olarak “güvenlik kodu tuzak” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?