valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde konum almasının en önemli nedenlerinden biri tıkır ile (UC yöntemiyle) hile içinde alışdoneş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle hile mideersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışdoneş yetişmek midein oyuna online yöntemlerle tıkır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile alışdoneş yetişmek o derece kolayca değildir. Çünkü bu ustalıklemler dolar kuru üzerinden iş bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok etkili oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek midein evet da oyunda elan zait silah gücü kadar hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin mideine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini göz ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri midein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler midein oyunu elan uz oynamanızı katkısızlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere konum verilmiştir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere de konum verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi mideerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular hile içinde konum alan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Temsil içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değustalıktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde konum alan UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu midein mideine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok kontak gören ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında hile bünyemcıları tarafından turnuvalar esnasında tekmil oyuncuların nerede olduklarını seyircilere tayin etmek midein kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat tarafından bu sistem hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak midein geceli gündüzlü yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi midein her hin bir sırat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında konum alan duvarların arkasını görme özelliğine ehil olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında yahut oyunda konum alan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu hile yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz zıtsında sizi tabütüvanlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot sessiz sözcük kadar görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane yutmak yahut bir nesneyi nişan yutmak anlamına gelirken Bot kelimesi, bir ustalıkin otomatik olarak bünyelması anlamına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan transfer anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al